Blog Hakkında

Bu Blog’ta Hukuk Felsefesi dersiyle ilgili her türlü, soru, eleştiri ve görüş paylaşımı yapılabilir. Ders konularına eklenmesini düşündüğünüz ve/veya önemli gördüğünüz kaynakça paylaşımı  da yapabilirsiniz.

Ayrıca, ders konuları kapsamında ve ders bağlamında, güncel konular hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz.

 

Önemli Not: Bir sonraki haftanın ders konuları bu Blog üzerinden, Çarşamba günleri akşam ya da Perşembe günleri paylaşılacaktır. Öğrencilerin, ilgili haftanın ders konusuyla ilgili zorunlu tutulan ve tavsiye edilen kaynakçalar hakkında, görüş, düşünce, soru veya eleştirilerini kapayacak bir “reaksiyon paragrafı” göndermeleri beklenmektedir. Bu reaksiyon parağrafları arasından yapılacak değerlendirmeye göre, ilgili haftanın konusu bağlamında seçilecek olan reaksiyon parağraf(lar)ı, tartışma konusu edilebilecektir. Bu kapsamda seçilecek (dersteki tartışma konularını yönlendiren) reaksiyon parağrafları, gönderen öğrenci, o derste olmak kaydıyla, öğrenci değerlendirmesine dahil edilebilecektir. Dolayısıyla, değerlendirme yapabilmek için, göndereceğiniz reaksiyon parağraflarında isim bildirmeniz lehinize olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s