Çok Önemli Duyuru !!!!

Korona salgınına ilişkin alınan tedbirler kapsamında, Yükseköğretim Kurumları’nda geçici bir süre uzaktan eğitime geçilmesi planlanmaktadır. Bu kapsamda, Hukuk Felsefesi ve Hukuk Metodolojisi dersleri de uzaktan eğitim yoluyla işlenecektir. Uzaktan eğitimde senkron (öğrencinin ders anlatılırken eş zamanlı olarak dersi online olarak takip etmesi) ve asenkron (öğrencinin ders konusuna dair anlatımı içeren videoyu yüklenecek platforma diğer ders materyalleriyle birlikte istediği zaman izleyebilmesi, okuyabilmesi vb.) şeklinde iki sistem mevcuttur.

Hukuk Felsefesi ve Hukuk Metodolojisi eş zamanlı (senkron) ders şeklinde anlatılacaktır. Derse ilişkin okuma parçaları bu Blog üzerinden paylaşılmaya devam edecektir. Senkron şekilde ders anlatım videosunun sizlere ne şekilde aktarılacağı Üniversite tarafından kısa süre içinde belirlenecektir.

Duyurular için bu Blog’u, Üniversitenin ve Fakülte’nin web sayfalarını düzenli olarak kontrol ediniz.

ÖNEMLİ NOT : LÜTFEN MEVCUT, DAHA ÖNCEKİ VE BUNDAN SONRAKİ OKUMA PARÇALARINA İLİŞKİN OLARAK DEĞERLENDİRME, ELEŞTİRİ, GÖRÜŞ, SORU VB. GÖNDERİRKEN KENDİ CÜMLELERİNİZİ, DÜŞÜNCELERİNİZİ KULLANIN. BİLHASSA MAKALENİN ÖZETİ ŞEKLİNDE METİNLER GÖNDERMEYİN. AYRICA, LÜTFEN BAŞKA KAYNAKLARDAN KOPYALA YAPIŞTIR YAPMAYIN, ZİRA BUNLAR HEMEN BELLİ OLMAKTA VE LEHİNİZDEN ÇOK ALEYHİNİZE BİR İZLENİM OLUŞTURMAKTADIR.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s