Hukuk Felsefesi Dersini Alan Öğrencilere Yönelik Duyuru!!

6. Haftaya kadar olan haftalık ders konularına yönelik reaksiyon paragrafı gönderme süresi şuan (Pazar 00:20) itibarıyla sona ermiştir. Göstermiş olduğunuz üstün performans dolayısıyla teşekkürler. Austin, Kelsen ve ben sizlerle gurur duyuyoruz. Öyle ki beş haftanın makalelerini tek günde okuyup değerlendirenler vardı ki bir günde tam 183 yorum gönderilmiş. Takdir edilesi bir performanstı gerçekten.

Blog üzerinden gönderilen bütün reaksiyon paragrafları tek tek, makale uzunluğunda olanlar dahil, okunmuş ve aralarından az sayıda denilemeyecek metne cevap verilmiştir. Belki bundan sonra bu işi daha düzenli yaparsak birikmelere ve bu sebeple oluşan gecikmelere neden olmayız. Ha tabi bir de korona dışında başka ne virüsler / musibetler çıkacağı belli olmaz. Siz siz olun, bugünün işini yarına bırakmayın.

Not: Pazartesi derse bağlanmak konusunda sorun yaşarsanız, e-posta adresimden ulaşabilirsiniz. Anında çözüm bulabilir miyiz bilemem ama en azından sonraki haftalar için tedbirimizi almaya çalışırız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s