Hukuk Felsefesi Deneme Sınavı: 28 Nisan Salı, Saat 11:00

NOT: HUKUK METODOLOJİSİ İÇİN DENEME SINAVINA YÖNELİK AÇIKLAMA DAHA SONRA YAPILACAKTIR.

1) 28 Nisan Salı günü, saat 11:00′de Hukuk Felsefesi dersinden Webonline üzerinden deneme sınavı yapılacaktır.

2) 2 sorudan oluşacak 20 dakikalık bu sınav, sadece sistemin test edilmesine yönelik olup, herhangi bir değerlendirme / puanlama söz konusu olmayacaktır.

3) Sınav usulünün test edilmesine yönelik bu sınav için, daha önce ilan edildiği üzere, ZOOM üzerinden kamerayla sınav güvenliği kontrolü yapılacaktır. Öğrenciler deneme sınavında, 1. gruplar için ayrı (HUK 356 1. Grup buraya dahil) ve 2. gruplar için (HUK 356 2. Grup buraya dahil) olmak üzere iki farklı ZOOM linki üzerinden giriş yapacaklardır. ZOOM linkleri ve şifreler pazartesi günü Webobline üzerinden duyurulacaktır.

4) Deneme sınavının sağlıklı uygulanabilmesi için öğrencilerin sınav saatinden en az 10 dakika önce ZOOM linkine tıklayarak, kendi adı-soyadıyla giriş yapmaları ve kemeralarını açıp beklemeleri gerekmektedir. (Gerçek sınav için bu sürenin 15-20 dakika olması planlanmaktadır. Gerçek sınav için sınav kimliklerinin de hazır edilmesi gerekecektir.)

5) Sınav soruları Webonline sistemi üzerinden, saat 11:00’de erişilebilir olacaktır. Soruları, isteyen webonline sistemi üzerinden cevaplayabilecek isteyen kağıda yazıp cevapların fotoğrafını sisteme yükleyebilecektir. İkinci seçenek için 1 adet boş A4 kağıdı bulundurulması, bu kağıda isim-soyisim ve öğrenci no yazılması gerekir.

6) Sınav soruları hiçbir suretle, vize sınavında sorulacak sorulara örnek olarak değerlendirilemez.

7) Vize sınavına ilişkin talimatlar sınav öncesi ayrıca ilan edilecektir.

“Hukuk Felsefesi Deneme Sınavı: 28 Nisan Salı, Saat 11:00” için 4 yorum

  1. Hocam merhaba, bugün derste mikrofon açıp konuşmaya çalıştım ama bir türlü başaramadım sistemi henüz çözemedim galiba. Hocam size sormak istediğim bir soru var sınav hakkında. Sınav kağıdına vlog üzerinde yazdığımız gibi bir değerlendirme mi yazmamız gerekiyor yoksa tamamen bilgi odaklı yazmamız gerektiği hususunda bir çelişki de kaldım bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Hocam ekstra olarak sistemde 3 haftadır mikrofonu açmayı bir türlü başaramadım, sizden söz istedim ama size düşmedi sanırım bugün bilgisayarıma da baktırdım bu sorun çıkmadı ama neden dolayı kaynaklandığını çözemedim, chate yazdığım zaman sanıyorum siz oraya bakmadığınız için görmüyorsunuz. Bu konuda öneri de bulunabilir misiniz?
    Şimdiden teşekkür ederim hocam.

    1. Soru deneme sınavı içinse, ne yazdığınızın çok önemi yok. Gerçek vize sınavı içinse, o zaman sınav talimatını okuyup, sorulanın tam olarak ne olduğunu anlayıp, ona uygun cevap yazmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s