Hukuk Metodolojisi Deneme Sınavı: 30 Nisan Perşembe, Saat 11:00

1) 30 Nisan Perşembe günü, saat 11:00′de Hukuk Metodolojisi dersinden Webonline üzerinden deneme sınavı yapılacaktır.

2) Tek sorudan oluşacak 25 dakikalık bu sınav, sadece sistemin test edilmesine yönelik olup, herhangi bir değerlendirme / puanlama söz konusu olmayacaktır.

3) Sınav usulünün test edilmesine yönelik bu sınav için, daha önce ilan edildiği üzere, ZOOM üzerinden kamerayla sınav güvenliği kontrolü yapılacaktır. Öğrenciler deneme sınavında, 1. gruplar için ayrı 2. gruplar için ayrı olmak üzere iki farklı ZOOM linki üzerinden giriş yapacaklardır. ZOOM linkleri ve şifreler çarşamba günü Webobline üzerinden duyurulacaktır.

4) Deneme sınavının sağlıklı uygulanabilmesi için öğrencilerin sınav saatinden en az 15-20 dakika önce ZOOM linkine tıklayarak, kendi adı-soyadıyla giriş yapmaları ve kemeralarını açıp beklemeleri gerekmektedir. (Gerçek sınav için bu sürenin 20-30 dakika olması planlanmaktadır. Gerçek sınav için sınav kimliklerinin de hazır edilmesi gerekecektir.)

5) Sınav sorusu Webonline sistemi üzerinden, saat 11:00’de erişilebilir olacaktır. Soruları, isteyen webonline sistemi üzerinden cevaplayıp gönderebilecektir. İsteyen öğrenciler de cevapları word dosyasına yazıp bu dosyayı ek olarak ya da A4 kağıda yazıp cevapların fotoğrafını sisteme yükleyip cevaplarını gönderebilecektir. Kağıda cevap yazmak isteyenlerin sınav esnasında 1 adet boş A4 kağıdı bulundurulması, bu kağıda isim-soyisim ve öğrenci no yazılması gerekir. Aynı işle word dosyası için de yapılmalıdır.

6) Deneme sınav sorusu hiçbir suretle, vize sınavında sorulacak sorulara örnek olarak değerlendirilemez.

7) Vize sınavına ilişkin talimatlar sınav öncesi ayrıca ilan edilecektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s