HUKUK FELSEFESİ VE HUKUK METODOLOJİSİ DERSLERİNİN FİNAL SINAVI YÖNERGELERİ

Her iki dersin “Final Sınavı Yönergesi” Webonline sistemi üzerinde ilan edilmiş olup, ayrıca Yönergeler öğrencilerin okul e-posta adreslerine gönderilmiştir. Lütfen Yönerge’yi sınav öncesi kontrol ediniz.

Herkese sınavlarda başarılar dilerim.

“HUKUK FELSEFESİ VE HUKUK METODOLOJİSİ DERSLERİNİN FİNAL SINAVI YÖNERGELERİ” için 4 yorum

  1. Hocam hukuk felsefesi dersini alıyorum ve sayfamda hukuk metodolojisi yönergesi var. Ayrıca webmailde sorun var sanırım giriş yapamadığım için burdan sormak istedim.

    1. Sema Hanım Yönerge başlığındaki ifade yanlış kalmış sadece, diğer kısımlar aynen geçerlidir. Gerekli düzeltme yapılmıştır. Dikkatimi çektiğiniz için teşekkürler.

  2. Hocam iyi geceler 🙂 13. Haftanın ses kaydını yüklemede sorun yaşadım demiştiniz ama koymamışsınız acaba hala sorun devam ediyor mu? Dönemlik öğrenci olduğum için o aralarda vize sınavlarıyla cebelleşme neticesinde dersleri takip edemeyince ses kayıtlarını şimdi dinleme fırsatı buldum ve o haftayı göremeyince burdan yazayım dedim. Rahatsız ettiğim için çok özür dilerim

    1. Sema Hanım, yüklemede sorun yok da, ses kaydının kendisinde sorun var. Bunu yaptığımız soru-cevap dersinde izah etmiştim aslında. Programın aldığı ses kaydı, ders süresinden daha kısa ve sesler anlaşılmıyor. O haftanın konusuna dair kısa bir özet soru-cevap dersinin ses kaydında var.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s